Opakowanie towaru – czyli promuj swój e-handel

Opakowanie towaru – jak ważne?

Każdy kupujący w internecie oczekuje swojej przesyłki celebrex medication. Kupujemy – odbieramy przesyłkę – odpakowujemy ! Któż tego nie lubi ? Przy otwieraniu zawsze towarzyszą emocje – jak u dziecka 🙂 Zwłaszcza jeśli jest to rzecz wyczekiwana, na która często długo odkładaliśmy pieniądze, a czasem zwykłe zakupy choćby skarpet. I tu masz pole do popisu – możesz zaskoczyć swojego klienta na wiele sposobów.

Opakowanie przesyłki – bezpieczeństwo wysyłki to podstawa, więc wszystkie mają wypełniacze, folie strecz, taśmy… Czy już widzisz wyraz twarzy swojego klienta, który czwartą minutę przecina taśmy i strecz by w końcu odpakować swoją przesyłkę???

 

A gdyby zamiast kilometrów streczu użyć papieru pakowego i przewiązać paczkę sznurkiem ?? To proste i tanie rozwiązanie.

Kartony  z logo – to drogie mówią wszyscy i kupują zwykłe, a może zamiast drukowania logo na kartonie przystawisz fantazyjną pieczątkę? To zdecydowanie mniejszy koszt.

Pamiętaj, że każdy klient, który dokonuje zakupu  w Twoim sklepie internetowym jest potencjalnym ponownym klientem. Zaskocz go miło, niech pamięta swój zakup w Twoim sklepie.